SGK Sorgulama
Güncel Sürüm
Uygulama Yenilenmiştir. Doğru sonuç için güncel sürümü yükleyin.

Emekli Maaşı Sorgulama

Emekli maaşı sorgulama ekranı sayesinde emekli olduğunuzda kaç para maaş alacağınızı öğrenebilirsiniz. Ne kadar emekli maaşı alırım diye düşünenler için geliştirilmiş olan ssk emekli maaşı hesaplama ekranı sayesinde, sgk ya da ssk emekli maaşı hesaplama tablolarına ihtiyaç duymadan kolayca ssk emekli maaşı sorgulama yapabilirsiniz.

 

Emekli maaşı hesaplama sistemi sayesinde yaklaşık değerlerle emekli maaşım kaç para sorusunu cevaplayabileceğiniz gibi memur emekli maaşı hesaplama, sgk emekli maaşı sorgulama gibi emekli aylığı işlemlerini kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıda yer alam ssk-sgk emekli maaşı hesaplama uygulaması sayesinde Sosyal Güvenlik Kurumu'na ödenen prim tutarınız üzerinden ne kadar emekli aylığı alırım sorunuza yanıt bulabilirsiniz. Emekli maaşı sorgulama ve emekli maaşı hesaplama işlemi için T.C. kimlik numarası bilgileri ve ssk sicil numarası gerekmektedir.

 
Emekli Maaşı Hesaplama

Emekli maaşı hesapma, sigortalı olarak çalışanlar tarafından yapılan emekli olunması durumunda ne kadar emekli maaşı alacaklarına dair bilgi sahibi olmalarına yarayan online sorgulama ve hesaplama sistemidir. Bu sistem üzerinden emekli maaşı tutarınızı öğrenebilirsiniz.

 

Emekli maaşı kaç para sorusuna en yakın cevap ssk emekli maaşı hesaplama uygulamasını kullanarak bulabilirsiniz. Sgk emekli maaşı sorgulama sistemi şifresiz ve onlinedır.

 

TC Kimlik Numarası
SSK Sicil Numarası
Baba Adı       
Nüfus İl
Doğum Tarihi
   

Lütfen, Kimlik bilgilerinizi girip Sorgula tuşuna basınız
Haberler Haberler