Ssk Hizmet Dökümü Sorgulama

Ssk Hizmet Dökümü Sorgulama
Ssk Hizmet Dökümü Sorgulama

Çalışan insanların sigorta bilgilerini almaları için ilk önce yapmaları gereken işlem ssk hizmet dökümü sorgulamasıdır. Tc ile yapılabilen bu işlemle sigorta dökümünüze ulaşabilir ve sigortalılık durumunuz hakkında en güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

SSK hizmet dökümü sorgulama olayı tamamen kişisel bilgile

Ssk Hizmet Dökümü Sorgulama
Ssk Hizmet Dökümü Sorgulama

r girilerek yapılmaktadır. Kişisel bilgiler dediğim de tc kimlik no, cilt no, doğum yeri ve tarihi gibi kolayca ulaşabileceğiniz bilgilerdir.

Sadece ilgili kimlik numarası bilgilerinin ssk hizmet dökümü alınabilir. SGK uygulamalar sayfasınında yer alan e-sgm sistemi üzerinde açılan ekran yardımıyla, kafa karışıklığına mahal vermeden yapılan bu işlemle, ssk giriş tarihinden tutun, yatırılan toplam prim gün sayısına kadar bazı bilgiler rakamsal olarak ifade edilmektedir.

Giriş yaptığınızda açılan tablolar sizin sigorta secerenizi ortaya sunar. Bu işlemi 4a, 4b, 4c ve 4d’li bütün çalışanlar yapabilir. Biraz daha açmak gerekirse, daha önceleri, bağkur hizmet dökümü, emekli sandığı hizmet dökümü alanlar bu sisteme giriş yaptıkları tc kimlik no üzerinden otomatik olarak algılanıp gerekli bilgiye ulaşabilirler.

SSK hizmet dökümü sorgulama yapmak ve sigorta prim sayınızın detaylarını öğrenmek için sayfada yer alan bağlantıya girmeniz yeterlidir.

Ssk Hizmet Dökümü Sorgulama


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*