4B Bağkur Aylık Maaş Hesaplama

4B Bağkur Aylık Maaş Hesaplama
4B Bağkur Aylık Maaş Hesaplama

Sgk, Bağkur primi ödeyen 4b’liler için kaç para emekli maaşı alacaklarını hesaplamaları için sgk 4b aylık hesaplama uygulamasına başladı.

Bağkurlular ne kadar 4b emekli aylığı alacaklarını bu uygulama sayesinde öğrenebilecek ve maaş hesaplanmasını sgk sisteminden otomatik olarak yapabilecekler.

Aylık sorgulama uygulamasının bazı kısıtlamaları da var. Mesela 5,400 Bağkur priminden az ödeme yapanlar emekli aylığını hesaplayamayacak. Bağkur 4b emekli maaşı hesaplaması şifresiz olarak yapılmaktadır.

4B Bağkur Aylık Maaş Hesaplama
4B Bağkur Aylık Maaş Hesaplama

Bu sistem üzerinden aynı zamanda Bağkur emeklilik hesaplama da yapılabilecek. Yani eskinin Bağkur primi ödeyenleri ile sgk 4b prim ödeyenler ne zaman emekli olacaklarını bu sayede öğrenmiş olacaklar ve aynı zamanda kaç para emekli maaşı alabileceklerini de görebilecekler.

Unutmayın, tc no ile Bağkur emekli aylığı hesaplaması yapmanız aylık alacağınız anlamına gelmez. Bununla birlikte yaşlılık aylığı alanlar bu uygulamadan muaftırlar. Detaylı bilgiyi maaş hesaplama sayfasında bulabilirsiniz.

Bağkur maaş sorgulama sistemine girince tc no ve esnaf Bağkuru ya da tarım Bağkuru seçeneklerinden birini seçip devam edin ve istenilen tüm bilgileri eksiksiz olarak verin. Aksi halde sistem hesaplama yapmayacaktır.

4B Aylık Hesaplama


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*