4c Hizmet Dökümü

4c hizmet dökümü
4c hizmet dökümü

Devlet memuruysan detaylı sigorta bilgilerini prim hesaplama sonuçlarını sgk 4c hizmet dökümünü sorgulama yaparak öğrenebilirsin.
Sosyal Güvenlik Kurumu SGK, her iş koluna 4 kodu verdiği gibi devlet memurlarına da bu kodlardan birini verdi. İlgili kanunun 4.maddesinin c bendi devlet memurlarını ilgilendirir.

4c hizmet dökümü devlet memurlarının sigortalılık durumlarını öğrenmelerini sağlar. Hizmette geçirilen süreden tutun ay ay yatan brüt maaş tutarına kadar görülmektedir. Üstelik sgk 4c hizmet bilgisine ulaşmayı şifresiz olarak sağlıyor.

Alttaki 4c hizmet dökümü sayfasına girdiğiniz de tc ile 4c hizmet dökümü sorgulamasını yapabileceksiniz.

4c hizmet dökümü
4c hizmet dökümü

Senden istenen bilgiler, tc no, cilt no, doğum tarihi bilgileridir. Tamamen güvenli olduğu için tavsiye ederim. Ne de olsa sosyal güvenlik kurumunun kendi sitesi.

Dostlar bugün kısa yoldan ssk sorgulamayı anlatacağım. Ssk sorgulama ne işe yarar diyorsanız yazıyı okuyun.

Ssk sorgulama sigortalı olarak çalışan kişilerin ssk primlerinin detaylarını öğrenmek amacıyla tc ile yapılan bir sorgulama çeşididir. Ssk sorgulaması yaparak ssk hizmet dökümü alınır ve burada eşraflıca sigorta bilgileri yer alır.

Çalışanlar için hayati önem taşıyan ssk sigortası diğer sigorta türlerinden oldukça farklıdır. Ssk ile hastane ve sağlıktan bedava yararlanılır. Bunun yanı sıra emeklilik hakkı da elde edilir. Tabi emekli olmak için gereken şartlar sağlanırsa.

Sigorta sorgulamak günümüzde sıkça yapılır. Bunun sebeplerinden biri yaklaşan emekliliktir. Emekliliği yaklaşan kişiler ssk sorgulama sonucunda ssk hizmet dökümlerinde yer alan işe giriş tarihi ve ssk sigorta prim gün sayılarını baz alarak emeklilik hesaplaması yaparlar. Bütün bu işlem ssk sorgulama sonuçlarındaki veriler yardımıyla olur.

Günümüzde ssk sorgulama yapmak için tc kimlik no yeterlidir. Şifresiz yapılan bu işlem pratik ve kolaydır. Sayfamızda yer alan ssk sorgulamaya girdiğinizde tc ile ssk sorgulama yapabileceksiniz.

4c hizmet dökümü


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*