SSK Hizmet Sorgulama

SSK Hizmet Sorgulama
SSK Hizmet Sorgulama

Ssk hizmet sorgulama yapmak isteyen onbinlerce vatandaş tc no ile ssk sorgulama yapmaktadır. Ssk hizmet sorgulama uygulaması yeni haliyle yani şifresiz sorgulama sistemi yürürlüğe girdiğinden bu yana işler oldukça basitleşti.

Kaç gün sigorta primim ödenmiş şeklinde soru soranlar bunun cevabını ssk hizmet sorgulama yaparak öğrenme imkanına sahipler. Bunun için esgm sistemine girmek yeterli. Esgm ile ssk hizmet dökümü sorgulama sonuçlarına ulaşmak sizin için oldukça kolay olacaktır. Zira bu sistemde edevlet şifresi gerekmemekte ve sadece vatandaşlık numarası bilgileriyle ssk hizmet sorgulama yapılmaktadır.

Ssk hizmet dökümü almak için sorgulama yaptığınızda esgm de yer alan ilgili alanlara kimlik no girilir ve sorgula denilir. Açılan sayfa yepyeni ssk sorgulama sayfasıdır ve bu sayfada ssk hizmet dökümünden başka daha bir çok sigorta sorgulama ve sağlık hizmetleri alanında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ssk sorgulama, ssk hizmet dökümü, emeklilik hesaplama, ne zaman emekli olurum, ssk prim sorgulama, ssk gün sorgulama, ssk işe giriş tarihini öğrenme gibi ssk hizmetlerini detaylı olarak görebilir ve hizmet alabilirsiniz.


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*