TC No SSK Sigorta Sorgulama

TC No SSK Sigorta Sorgulama
TC No SSK Sigorta Sorgulama

Tc no ile ssk sigorta sorgulama yapıp ssk hizmet dökümü belgesini alabilirsiniz. Ssk hesaplama yapmak için kullanabileceğiniz ssk hizmet dökümünü şifresiz olacak tc kimlik numarası bilgilerini kullanıp almanız internet üzerinden mümkündür.

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) eski adıyla da SSK Hizmet Dökümü’nüzü artık e devlet kapısına uğramadan, e devlet şifresiz sorgulama yapabilirsiniz. SGK’nın yenilediği sistemle SSK Hizmet Dökümü işlemlerini TC Kimlik Numarası ile kolayca sorgulayabilir ve daha bir çok fazla SGK – SSK sorgulama ve hesaplama işlemini bu panelden yapabilirsiniz.

TC No SSK Sigorta Sorgulama
TC No SSK Sigorta Sorgulama

Sosyal Güvenlik Kurumu’nun yenilediği sistemle beraber, SSK Sicil No’nuzu öğrenebilirsiniz. TC Kimlik No ile de SSK Hizmet Dökümü sorgulayabilirsiniz. SSK’dan ne süre emekli olurum?, SSK’dan ne kadar emekli maaşı alırım?, Emekli aylığım bağlandı mı? sorularına kolaylıkla yanıt bulabilirsiniz.

SSK ile ilgili tüm öteki emeklilik işlemlerinizi halledebileceğiniz benzeri, SSK Rehberlik Hizmetleri’nden de yararlanabilir, SSK Gün Sayısı, SSK Emeklilik Kaydı, SSK Pirim, SSK Kesenekleri, SSK Borç Durumu ve SSK sıhhat Karnesi sorgulamalarını yapabilirsiniz. TC No’nuzu girerek, SSK Sicil No’nuzu öğrenebilirsiniz.

T.C. vatandaşlık numaranızı bilmiyorsanız bulunduğunuz ilçedeki kaymakamlıklarda bulunan nüfus müdürlüğünden kimliğinizi yenileyerek tc numaranızı öğrenebilirsiniz ve daha sonra ssk sigorta sorgulama yaparak ssk hizmet dökümü alabilirsiniz.


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*